Holistic Home Decor And Household Furniture

0

Bütünsel Ev Dekorasyonu ve Ev Mobilyaları

Bütünsel bir günlük yaşam, eylemlerinizin etkilerini kabul etmektir çünkü bunlar oluşa, evinize ve tüm dünyaya, kozmosa damgasını vurur. Günlük yaşamda bütünsel olarak kapsamlı bir şekilde ikamet eden ve eylemlerinizdeki etkinin bilincinde kalan bir eylemden ortaya çıkan faydaların bir parodisi.

Bütünsel bir ikamet, düşüncelerinizi, sisteminizi, ruhunuzu ve birliğin içindeki alanı kucaklar. Zihin nasıl ikamet ettiğinizi ve bilinçli niyetle süslediğinizi görür. Dekor, ev eşyaları ve aksesuarların fiziksel unsurları vücudunuzu düzenler. Ruh, evinizin çi’sini ve hatta ruhunu kapsar.

Bakır ve demir, bir süredir modası geçmiş tüm dünya kapılarında ve mimarisinde kullanılan topraklama ve topraklama metalleridir. Aslında, ahşabı güçlendirirler, ancak zararlı iyonları ortadan kaldırarak ve onları toprağa topraklayarak konuttaki Elektriği dengede tuttukları kabul edilir. Eski Kızılderili Havelis’te veya demir çivili kapılarda bulunan pirinç kaplamalı kapıların tümü, Toprak Ana ile iyimser bir şekilde etkileşime giren bütünsel konut temel ilkesine odaklanıyor.

Eski gezegen mimarisinden yayılan titreşim, köşklerin avlularını sıralayan, koyu tik ağacından elde oyulmuş, demir çivilerle tutturulmuş, yaprak ve şallarla doğanın havasını ortaya çıkaran üçlü verandalı kemerlere benzer şekilde, aslında doğanın havasını anlamak için kritiktir. Canlılığın dengesi. Eviniz sizken harikadır ve özellikle canlandırıcı, evrensel şifa Gücü için bir kanaldır. Toprak patinaları ve oyulmuş çakralarla yenilenmiş ağaçlardan yapılmış gardıroplar ve dolaplar auranızı genişletir ve şifalı titreşimin gökkuşağında bizden geçen evrendeki Güç ile bağlantı kurmamızı sağlar. Eski küre, bütünsel oymalar ve tüm doğal toprak tonları,

Auranızı önemli bir titreşim Canlılığı içinde tutan Krishna, Ganesha ve Buddha’nın oyulmuş ahır kapıları doğal olarak enerjik Evler ile faturalandırılır. Oymalar o kadar dingin ve zariftir ve ömür boyu uygun Gücü aktarır. Günlük yaşamınızın nasıl oynamasını istediğinize dair olumlu düşünceler veya hedefler dileyerek bir niyet geliştirin ve tezahür ettirin ve Canlılığınızı bunlara dahil edin. İhale sari perdeler, el yapımı yastıklar ve pamuk örtülerle süsleyin ve evin o Elektriğine bağlanacaksınız.

Bütünsel olarak dengeli bir yerleşim, vücudunuzun yenilenmesi için kesinlikle gereklidir. Barışı ve canlılığı artıran eski kapılardan oluşan konsollar gibi doğal ahşap ev mobilyalarını getirin. Baskı ve paniği ortadan kaldırmak ve barışı ve uyumu motive etmek için bitkilerle güzelleşin. Yaşlı ağaçların, çeşitli yılların olduğu gerçeği göz önünde bulundurularak içlerine aşılanmış terapötik Güç titreşimleri vardır. Kabile damchiya’sındaki bütünsel iyileştirici Güç, kötü alametleri koruyan ve uygun titreşimler üreten aynalarda dans eden ışıklar, ruh bize kasıtlı olarak yaşamak için rehberlik eder. Bütüncül konut ve modası geçmiş çevre bileşenleri ile dekorasyon, sıkıntılarla kuşatılmış olabilecek bir dünyada evren ile şifa ve güçlü titreşimi beraberinde getirir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.