Ideas For Decorating Shelves

0

Kendiniz Yapın Tel Raflar: A Yerden Tasarruf Sağlayarak Kendiniz Yapın

Klozetler birçok boyutta mevcut olabilir, ancak hepsinin tipik olarak sahip olduğu şeyler, hiçbir zaman yeterince büyük olmamalarıdır. Sık sık ağzına kadar doldurmayı başarırız; büyük yeni bir konuta taşınmanın yanı sıra, birkaç yıl içinde de House konusunda potansiyel olabilirsiniz. Bu tür durumlarda Bir Kendin Yap (Kendin Yap) Evi koruyan Alternatif bir ev idealdir.

Raftaki mevcut ürünleri yeniden düzenlemek yeterli olmadığında, Çözünürlüğü koruyan yepyeni bir Oda yapma zamanı gelebilir. Tıpkı çoğu Kendin yap projesinde olduğu gibi, öğelerin düşük fiyatlı, kurulumu kolay ve sonuç amaçları dahilinde etkili olması gerekir. Tel raflar, kompakt parçalar için ideal, Kendin Yap Oda tasarrufu sağlayan harika bir Çözünürlüktür. Materyal, değer noktası ve çok işlevli olması nedeniyle ortaktır.

Raf zorluğunuzun kapsamına ve boyutlarına rağmen, tel raflar bunu gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Üç duvarlı dolabın içinde ev içi garaj deposu gibi kapsamlı görevler, bu üründen yararlanılarak kolaylıkla yerine getirilebilir. Mutfağınızdaki küçük kiler veya tel raflar gibi küçültülmüş girişimler yarı zamanda yapılabilir.

Enstrüman Talep Edilmedi

Tel rafları kurduğunuzda hiçbir alet gerekli değildir. Bu DIY girişimini piyasadaki diğer insanlardan ayıran şey, montaj için hiçbir aletin gerekli olmadığı gerçeğidir. İhtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen her şey kutuda mevcuttur. Direkler birbirine vidalandığı, seviye ayarlayıcılar veya tekerlekler vidalandığı ve ayrıca dolaplar konik kilitlerle tutulduğu için kurulum basittir. Daha iyi bir depolama çözümü bulmakta zorlanacaksınız!

Tel Raflarla ilgili harika şeyler

Dayanıklı tasarım, dolap alanınızı ürünlerle doldurmanıza olanak tanır. Oluklardaki seyreklik, hızlı ürün elde etme, çok iyi havalandırma ve en sevdiğiniz çözümlere hızlı bir şekilde ulaşma sağlar. Raf cihazı potansiyele yüklenmiş olsa bile, tel raflar çok fazla hafif içeri girmesine izin verir. Bu, yemekhanelerdeki mutfaklar gibi dar bölgeler ve çalışma alanları için mükemmel olabilir.

Tel raf ünitenizi, ürünlerin düşmesini önlemek için tel rafların alt tarafına yerleştirilebilen tel raf astarları ile özelleştirmeniz mümkündür. Bölücüler, nesnelerinizi daha büyük bölümleme ve daha ince miktarlarda ayrıntıyla düzenlemenizi sağlar.

Üstün hissettiriyor Odanızı maksimize etmek ve eşyalarınızın yapılandırılmış bir eğilim içinde olduğunu bilmek. Tel raf modelleri, maliyet açısından başarılı ve kurulumu kolay DIY Alternatifidir. Bu ürünler ve çözümler, ek ekonomik ve tamamen ücretsiz bir konut oluşturmanıza yardımcı olur ve sizi tercih ettiğiniz öğeler için eşyalarınız aracılığıyla avlanmak zorunda kalmaktan kurtarır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.