5 Ideas For Sparingly Decorating Your Home

0

Tutumlu Harcama Planında Kendi Evinizi Dekore Etmek - Konsept ve Ürünleri Aramak İçin 5 Varış Noktası

Sonunda arzu ettiğiniz evi satın almış olabilirsiniz, ancak aynı zamanda onu elde etmek için tüm paranızı tüketmiş olabilirsiniz ve şimdi harcama planınız kısıtlanacak, ancak yeni ev dekore edilmelidir, öyleyse ne yapıyorsunuz? Eğer akıllı bir ev hanımıysanız, ayakkabı ipi harcama bütçesi için de mümkün olan ancak bunları aradığınız olasılıkları arayacaksınız. İşte cebinizde de ağır olmayan ve aynı zamanda evinize karakterle canlı gelmesini sağlayacak akıllı dekorasyon olanakları bulmaya çalışabileceğiniz bir envanter.

bir. Net World wide web, stil ve tasarım Önerilerine, en son gelişmelere ve harcama bütçeniz dahilinde olabilecek şeyleri keşfedeceğiniz Sitelere göz atmak için en büyük hedeftir. Hem özel eviniz için dekorasyon Stratejilerini aramak hem de dekorasyonun bir parçası olmasını istediğiniz ürünü satın almak için Web konusunda bilgili olmanız gerekmez. İhtiyacınız olan tek şey açık bir fikirdir veya yol göstermesi düşünülür ve geri kalanı sadık kalacaktır. Sadece fikir aramakla kalmayıp, aynı zamanda dekorasyona yardımcı olan bazı iyi ürünleri eBay.com gibi birçok web sitesinden diğerlerinin yanı sıra gerçekten çok uygun fiyatlarla elde etmek de mümkündür.

iki. Dergiler İç tasarım ve stil Dergiler, Düşünceleri süslemek ve dekorasyonu destekleyen öğeler satın almak için de harika bir veri kaynağı olabilir. Göz atabileceğiniz dergilerin birçoğu Residence Evaluate, India Şu anda Mülkiyet, Dışarıda, Geliştirilmiş Evler, Harika Ev Hizmetleri ve sadece evinizi dekore etmek için önerilerde bulunmakla kalmayıp, bunu sadece minimum harcamayla nasıl yapacağınızı sağlayan diğer birçok Yayın bütçe. Excellent Housekeeping, yer, köşe veya mutfak için indirimli fiyat aralığı dekorasyon ipuçları yayınladığı her yerde Ayrıcalıklı bir bölüm sağlar. Bunlardan geçebilir ve onları evinizin neresine entegre edebilirsiniz.

3. Mahalledeki dükkanları arayın Etrafınıza bakın ve aynı ürünleri ve çözümleri ekonomik fiyatlarla sunan çok sayıda bölgesel mağaza bulacaksınız. Her biriniz bu mağazalar aracılığıyla göz atabilir ve eviniz için bir şeyler satın alabilirsiniz ya da Yenilikçi tarzsanız onlardan bazı Stratejiler ödünç alabilir ve kişisel meselenizi halledebilirsiniz. Ekonomik dekoratif ürünler almak için iyi olabilecek mahalle satış noktalarından bazıları Vishal Mega Mart, diğerlerinin yanı sıra Major Bazaar’dır. Ürünü satın alsanız da almasanız da, aksi takdirde siz olmanızı sağlarsınız Düşünce genellikle harcama planınıza neyin uygun olduğunu araştırmak ve sonra onu Seçmektir. Yakındaki mağazalar ve perakendeciler, hızlı bir şekilde halledilebilen ve aynı zamanda tamamen temiz ve makul fiyatlı olan Öneriler ve şeyler deposu niteliğindedir.

4. Sokak pazar yerleri Bir şeyleri veya belki de Stratejileri aramak için ek bir nokta, evinizin bulunduğu yere yakın veya her yerinde bulunan sokak pazarları veya mütevazı zamanlı pazar yerleri veya işi yapın. Bazı dönemlerde aradığınız ürün tam olarak bu pazarlara sahip olduğundan, zorlu görünmeniz gerekecek. Bu pazarlardan satın almanız gereken ürünler arasında seramik çiçek vazolar, Rajasthan veya Gujarat’tan müzisyenler gibi geleneksel Hint eserleri, doğudan gelen dans bebekleri diğer eşyalar arasında.

5. Eski Mobilyalar mevcut pazar Gerçeğin söylenip söylenmediğine bakılmaksızın, ancak ev mobilyası sektörü, özellikle belirli bir alan veya köşe için İpuçları arıyorsanız, Stratejileri aramak için en etkili konumdur. Çocuk odası dekorasyonu için ipuçları bulmaya çalışırken O halde, mağazanın çocuk yatak odasını kadınlar için tipik pembe ve erkekler için maviyi dekore ettiği bölgeyi kesinlikle görebilirsiniz. en azından aklınızda temel strateji var. Mülkünüzü tasarruflu fonlarla dekore etmenize izin verecek Stratejilerle çiftler. Önümüzdeki günlerde, evinizi tasarruflu finansmanla süslemek için emlak yöntemlerinizi nasıl güzelleştireceğinize dair ipuçları var. Neşeli görünüm!

Leave A Reply

Your email address will not be published.